Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac sa dočítate zde

Myslím, že FlexiMed mi pomáha

Myslím, že FlexiMed mi pomáha

Používam produkty NaturaMed. Sú to nórske produkty a všetko prírodné produkty, takže nemali by ste do seba dostávať žiadnu chémiu. Teraz momentálne užívam FlexiMed, pretože som mal operované koleno. Bol to pád z bicykla. No a myslím, že mi to celkom pomáha. Používam ho asi rok a pol, možno že aj necelé dva. No a vlastne s tými kĺbami som to v pohode všetko zvládal. Dostal som sa k tomu pomocou letáku, ktoré mi chodia.

Predtým som užíval a vlastne ešte aj užívam omega-3 mastné kyseliny, ProMan Plus a Vitamín C. Myslím, že sa cítim zdravý momentálne. 59 krát som daroval krv.

Výsledky mám všetko dobré. Robím všetko, chodím do hôr, robím drevo, manuálne pracujem. Bicyklujem, plávam, skrátka všetko, najčastejšie vychádzky so psom. Mám francúzsku buldočku. Tá ma tiež rada prírodu a vodu a potoky. Nebol s tým nikdy problém, nemusel som ísť na poštu. Platíte to postupne, nie je to veľká záťaž. Odporučil som to samozrejme aj rodinným príslušníkom aj známym.

FlexiMed balení

FlexiMed

Nový přípravek pro zdravé klouby

* platíte iba poštovné 1.95€

©2021 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odosiela sa