Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac sa dočítate zde

Rozhodla som sa pro skúšobné balenie

Rozhodla som sa pro skúšobné balenie

Skúšobné balenie
Dostala som sa k tomu cez ponuku telefonickú od vašej firmy a rozhodla som sa, že vyskúšam najprv skúšobné balenie a potom som sa rozhodla, že budem to užívať, že teda vyskúšam, čo to spraví za nejaký čas. Som spokojná. Pobolievalo ma koleno. Badám, že sa to o niečo zlepšilo, že tie bolesti nejako nepretrvávajú.

V priebehu nejakého času som teda badala, že niečo sa zlepšilo.

Odporučila som aj môjmu manželovi
Myslím, že je to produkt, ktorý som si vhodne zvolila, teda s ohľadom na môj vek. Odporučila som tento produkt aj môjmu manželovi, nakoľko on má teda tiež problém s krížami, je po operácii chrbtice, takže užíva tento produkt so mnou. V priebehu nejakého času som teda badala, že niečo sa zlepšilo, čo sa týka aj pokožky napríklad, aj teda tých bolestí toho kolena.

Som maximálne spokojná
Čo sa týka zákazníckeho servisu, som maximálne spokojná. Keď teda niečo potrebujem, vždy sa tam jednoducho dovolám, vybavím si, čo potrebujem. Na základe môjho zákazníckeho čísla je ta komunikácia rýchla. Som spokojná. 

FlexiMed balení

FlexiMed

Nový prípravok pre zdravé kĺby

* platíte iba poštovné 1.95€

©2022 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odosiela sa