• Zdravé kĺbové chrupavky
 • Podporuje funkciu svalov
 • Zdravé kosti
Fleximed Active roční balení s dárkem

Trojitý účinok pre vaše kĺbové chrupavky, kosti a svaly

Zdokumentovaný efekt - začnite ešte dnes!

Špeciálna ponuka - 50% zľava na ročné balenie s vernostným programom

Fleximed Active roční balení s dárkem
Viac ako 2 700 000 zákazníkov
 • 50% zľava na ročné balenie
 • Doprava
  ZADARMO
 • Iba 11,95 € mesačne
 • Praktický kávovar ako DARČEK ZADARMO

Obľúbená
receptúra

Vysoká kvalita
Vyrobené v Nórsku

GMP

Vyrobené podľa metód
dobrej výrobnej praxe

Iba 2 kapsule denne

Prečo kapsule a nie tablety?
 • lepšia vstrebateľnosť v tele
 • bez plnidiel a spojív
 • žiadna pachuť
 • vhodné pre vegetariánov
Aquamin

Aquamin

Unikátny vápnik z čistých arktických vôd Islandu

FlexiMed Active obsahuje vápnik z morských zdrojov Aquamin, ktorý pochádza z červenej riasy Lithothamnium calcareum rastúce na vulkanickom morskom dne okolo brehov Islandu.

Chladné arktické vody umožňujú tunajším riasam absorbovať do seba to najlepšie z oceánu – viac ako 70 mikroelementov, ktoré sú súčasťou FlexiMed Active. Spoločne pôsobia v ideálnej synergii a zvyšujú vstrebávanie vápnika v tele.1)

1) Zdroj: Zenk JL., Frestedt JL., Kuskowski M.A. Eff ect of Calcium Derived from Lithothamnion sp. on Markers of Calcium Metabolism in Premenopausal Women. Journal of Medicinal Food, 2018. Slevin M.M., Allsopp PJ., Magee P.J.., et al. Supplementation with calcium and short-chain fructooligosacchari desaff ectsmar kersofboneturnoverbut not bone mineral density in postmeno pausal women, Journal of Nutrition. 2014.

Čo je GlucosaGreen®?

FlexiMed Active obsahuje glukosamín Glucosa Green®.

V čom je jedinečný?
Pri jeho výrobe nie sú použité žiadne živočíšne zložky (základnou surovinou je kukurica bez genetickej modifikácie). Okrem toho je aj veľmi úsporný čo sa týka spotreby vody pri výrobe – oproti bežným spôsobom je produkcia odpadovej vody znížená o 99,6%!

Na výrobu GlucosaGreen® bol vyvinutý revolučný fermentačný proces, ktorý premieňa glukózu na glukosamín - GlucosaGreen® Táto technológia prináša mnoho výhod narozdiel od procesu získavania glukosamínu z mäkkýšov.

Hlavné výhody sú:

 • vhodné pre vegánov
 • vhodné pre alergikov
 • pozitívny vplyv na udržateľnosť
 • transparentný a dohľadateľný spôsob výroby podľa zásad GMP

Zdroj: www.glucosagreen.com

Prečo si naši zákazníci vyberajú FlexiMed Active?

Chrupavka je neuveriteľná látka, silná a pritom dostatočne flexibilná, aby sa kosti mohli po desaťročia pohybovať proti sebe. Je to tak preto, že vzhľadom k správnej výžive má schopnosť opätovného rastu.

92% zákazníkov užíva podľa interného prieskumu FlexiMed Active kvôli kolenám.

Chrupavka pôsobí ako tlmič kĺbov a pomáha k bezproblémovému pohybu. FlexiMed Active obsahuje vysokú dávku glukosamínu– pre rýchly a dlhodobý účinok. Vyživujte svoju kĺbovú chrupavku prírodným morským vápnikom pre podporu zdravia a mobility kĺbov.

Kĺbová chrupavka vytvára hladký klzký povrch okolo kostí a kĺbov a pomáha kĺbom pohybovať sa hladko a bez trenia. Chrupavka znižuje mechanické napätie, ktoré vytvára telesná hmotnosť a pohyby kostí. Rovnako eliminuje trenie medzi kosťami navzájom spojenými. Takto funguje kolagén v chrupavke ako tlmič nárazov.

Prečo práve FlexiMed Active?

Pohodlné používanie a unikátne zloženie bez zbytočných výplní

Podobné doplnky stravy dostupné na našom trhu sa často predbiehajú v množstve obsiahnutých látok. Bohužiaľ, ale len v malom množstve. Dokonca tak malom, že je ich vplyv zanedbateľný alebo žiadny. A bohužiaľ zaberajú miesto látkam, ktoré skutočne môžu pomôcť.

S FlexiMed Active sme na to šli inak. Vybrali sme 7 látok a tie sme použili v množstve, ktoré má skutočne vplyv. Základnou zložkou je glukosamín, ktorý tvorí dôležitú súčasť kĺbových chrupaviek. Navyše sme použili jeden z najčistejších glukosamínov na svete GlucosaGreen, ktorý Vašim chrupavkám poskytne tú najlepšiu výživu. Ďalej obsahuje FlexiMed Active organický vápnik Aquamin, ktorý je veľmi dobre vstrebateľný.

Stavili sme aj na mangán, ktorý podporuje normálnu tvorbu spojivových tkanív, vitamín D, ktorý skvele dopĺňa vápnik, v ktorého vstrebávanie hrá rolu. Okrem toho nájdete vo FlexiMed Active tiež vitamín C, ktorý prispieva k udržaniu tvorby kolagénu pre normálnu funkciu kostí. Finálnu bodku dávajú FlexiMedu Active bór a mletý zázvor.

Veľkou výhodou je dávkovanie. Stačia len dve kapsule denne, čo je oproti iným podobným doplnkom stravy výrazne pohodlnejšie.

bór
3 mg
mangán
1,8 mg
vitamín C
80 mg
glukosamín
500 mg
vitamín D
5 μg
mletý zázvor
100 mg
vápnik
120 mg
Zázvor - zázrak přírody

Zázvor - zázrak prírody

Zázvor je v súčasnosti považovaný za stáročiami preverenú superpotravinu. Bol využívaný starovekými civilizáciami v tradičnej medicíne alebo ako afrodiziakum. V mnohých kultúrach bol považovaný za symbol vitality. Zázvor bol dokonca jedným z dôvodu prečo sa Európania vydali na objaviteľské výpravy do vzdialených krajín.

Studie

Od Konfucia do súčasnosti

Prvá zmienka o zázvore je vyše 2 500 rokov stará a pochádza od čínskeho filozofa Konfucia, ktorý vraj nejedol nič bez toho, aby súčasne nepožil trošku zázvoru.

Z Číny sa zázvor dostal do Indie a so zámorskými objaviteľmi potom do celého sveta. V stredoveku patril medzi korenie, ktoré slúžili aj ako platidlá alebo luxusné vena

Obľúbila si ho aj kráľovná Alžbeta I., džbán sušeného zázvorového koreňa, ktorý používala na lepšie trávenie, sa stal slávnym. Ako je vidieť, zázvor si drží vysokú obľubu naprieč storočiami až dodnes.

1) Zdroj: Efficacy and safety of ginger in osteoarthritis patients: a meta-analysis of randomized placebo-controlled trials - Osteoarthritis and Cartilage (oarsijournal.com)
“S FlexiMed na majstrovstvách sveta”

Rudolf Šmerda, majster sveta v plávaní

“Celý život sa venujem plávaniu. Mám na konte 14 titulov majstra sveta a 25 titulov majstra Európy. Plávanie je náročné najmä na ramená, preto som sa rozhodol vyskúšať váš produkt FlexiMed a musím povedať, že sa po ňom cítim skvele a som s ním maximálne spokojný.

Som presvedčený, že aj vďaka FlexiMedu a jeho každodennému užívaniu môžem naďalej pokračovať vo svojej plaveckej kariére.”

podpis Šmerda

Ako hodnotia FlexiMed Active naši zákazníci?

98 %
98 % užíva FlexiMed každý deň
82 %
82 % odporúča FlexiMed
svojej rodine a známym
82 %
82 % odporúča FlexiMed svojej rodine a známym

Prečo si vybrať ročné balenie s vernostným programom?

Stanete sa zákazníkom nášho vernostného programu a získate nárok na výhodnejšiu cenu oproti jednorazovému baleniu.
Navyše ako člen vernostného klubu NaturaMed získate exkluzívny darček a zapojíte sa do súťaže s cenami v hodnote 6 000 €. Neplatíte poštovné a získate možnosť vyskúšať si naše ďalšie produktové novinky zadarmo a ako prvý. Zároveň budete zaradený do týždenného žrebovania o poukážky Kaufland v hodnote 40 €, získate zľavy až 50% na ďalšie naše produkty a mnoho ďalšieho.

Po roku dostanete ďalšiu zásobu produktu na ďalších 12 mesiacov za rovnako výhodných podmienok, aké máte teraz. Platbu za ročnú zásobu je možné rozložiť do pohodlných mesačných splátok bez akéhokoľvek navýšenia a poplatkov
Vernostný program môžete kedykoľvek bezplatne ukončiť.

Podrobné zloženie

Zloženie 2 kapsúl: Glukosaminsulfát 2KCL 848 mg, z toho glukosamín 500 mg, Aquamin TG (morské riasy) 400mg, v tom vápnik 120 mg, (15 % RHP*), zázvorlekársky mletý 100 mg, vitamín C (kyselina L-askorbová) 80 mg ( 100 % RHP), protihrudkujúce látky: fosforečnan vápenatý, stearát horečnatý, oxid kremičitý, bór (kyselina boritá) 3 mg (RHP nie je stanovená),mangán (síran mangánatý) 1,8 mg (90 % RHP), vitamín D3 (cholekalciferol) 5 μg (100 % RHP). Obal kapsule: hydroxypropylmethylcelulóza. Osobám užívajúcim lieky proti zrážanlivosti krvi (napr. Warfarin) sa pri užívaní lieku odporúča zvýšená opatrnosť. Odporúčame radšej konzultáciu s lekárom. *RHP = referenčná hodnota príjmu.

Elegantný kávovar

Uvarte si Vašu obľúbenú šálku kávy kdekoľvek s týmto kompaktným kávovarom. Jednoduché ovládanie, varí kávu priamo do hrnčeka. Vhodné pre mletú kávu.

 • Užívateľsky prívetivý
 • Ukazovateľ stavu vody vo vnútri
 • Vypínač so svetelnou signalizáciou
 • Odkvapkávač s jednoduchou údržbou
©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odosiela sa