Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac sa dočítate zde

FlexiMed obsahuje všetko, čo Váš pohybový aparát potrebuje

13. 1. 2021

Či máte 20 alebo 60 rokov, v každom prípade je potrebné starať sa o to, čo Vám umožňuje vstať z postele a prežiť deň. Starostlivosť o kĺby a pohybový aparát ako taký dokáže predĺžiť zdravé fungovanie o niekoľko rokov.

Kĺby, kosti aj svaly

To, čo nám umožňuje chodiť pohybovať všetkými končatinami, ale aj vykonávať tie najjemnejšie úkony prstov, je zložitý komplex kostí a svalov, ktoré sú mimo iné pomocou šliach a kĺbov spojené v jeden celok. Jedna časť nemôže fungovať bez tých ostatných. Preto je zásadné zameriavať sa ako na kĺby, tak na kosti a svaly.

Pozor na prácu, kde dochádza k zvýšenej záťaži

Na udržanie ich správnej funkcie je teda vhodné začať pracovať už v mladosti, aby sme predišli zraneniam, ochoreniam, a vyradeniu z plnohodnotného života v neskoršom veku. A o zvýšenej starostlivosti by mali uvažovať tiež tí, ktorí sa venujú vrcholovým športom, majú v rodine časté ochorenia pohybového aparátu, alebo vykonávajú prácu, kde dochádza k zvýšenej záťaži, ako je bežné.

Vápnik a vitamíny

Naše kĺby, kosti a svaly potrebujú niekoľko zásadných látok: vápnik a vitamín K, ktoré spoločne zabraňujú riednutiu kostí, kolagén pre pružné chrupavky, a horčík, ktorý je dôležitý pre svalovú a nervovú sústavu. Všetky tieto zložky sú síce obsiahnuté v potravinách, ktoré bežne konzumujeme, ale nedostatočnej miere.

Kvalitné živiny

Málokto dokáže každý deň sledovať , či skonzumoval dostatok živín, a v predpokladanej kvalite. Výhodným riešením a základnou cestou prevencie je užívanie doplnkov stravy formou kapslí, či tabletiek, ktoré obsahujú presne také množstvo látok, ktoré sú nevyhnutné pre zdravú funkciu pohybového aparátu. Ruku v ruke s dostatočným pohybom a pravidelnými preventívnymi prehliadkami u lekára je to to najmenej, čo môžeme pre svoje zdravie urobiť .


FlexiMed obsahuje všetko, čo Váš pohybový aparát potrebuje. Odporúčame s ním začať už okolo štyridsiatky – vďaka tomu posilníte kĺby, kosti i svaly a dodáte im nevyhnutné živiny.
 


FlexiMed balení

FlexiMed

Nový prípravok pre zdravé kĺby

* platíte iba poštovné 1,95 €


Vaše komentáre

Vložte svoj komentár:

  • {{ myComment.createdAt }}

    {{ myComment.name }}:

    {{ myComment.text }}

  • {{ comment.createdAt }}

    {{ comment.name }}:

    {{comment.text}}

Vložte svoj komentár:

©2021 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odosiela sa